Petrolün Tarihçesi

Petrol, neft ya da yer yağı, hidrokarbonlardan oluşmuş, sudan yoğun kıvamda, koyu renkli, arıtılmamış, kendisine özgü kokusu olan, yer altından çıkarılmış doğal yanıcı mineral yağı. Latince’de taş anlamına gelen "petra" ile yağ anlamına gelen "oleum" sözcüklerinden oluşmuştur (Petra oleum= Petrol).

Petrol halk arasında, yalnız belirli bir yakıtı (benzin, gazyağı, dizel - motorin, motor yağı, fuel oil) olarak bilinmesine rağmen, aslında petrol kelimesi doğal halde bulunan ve yeraltından çıkarılan işlenmemiş ham petrol anlamına gelmekte...

İshakoğlu Group Akaryakıt İstasyonu
İshakoğlu
Group
 Opet ve BP Akaryakıt Bayiliği bulunmaktadır. Firmamız, güvenilir & hızlı hizmet politikasıyla, bünyesinde bulundurduğu yakıt tankerleri aracılığıyla toptan motorin satışı yapılmaktadır.
Opet akaryakıt istasyonumuzda "Bosch Car Service" bulunmaktadır. Servisimizde ücretsiz yağ değişimi yapılmaktadır. Ayrıca araç yıkama istasyonumuz bulunmaktadır.
İshakoğlu Group Akaryakıt İstasyonu
Hizmetlerimiz
  • Bosch Car Service kalitesi ve İshakoğlu Gurup tecrübesiyle sizlere ücretsiz yağ değişim hizmeti sunuyoruz.
  • İstasyonlarımızda 4 adet manuel kullanımlı ve 2 adet otomatik yıkama makinası ile araçlarınızın iç ve dış temizliğinizi özenle yapıyoruz.
  • Bosch Car Service bölümünde lastik satışı ve sökme takma hizmetimiz bulunmaktadır.
  • İstasyonlarımızda 24 saat açık marketimizde eğitimli, güler yüzlü personelimiz ve güvenilir hizmetimizle müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz.
  • İstasyonlarımızda toptan madeni yağ, adblue ve antifreeze satışımız mevcuttur.
  • 2 adet toptan akaryakıt dağıtım aracımızla iş yerlerine toptan akaryakıt servisi yapmaktayız.

Daha Fazla Resim İçin Tıklayınız »

© 2015 İshakoğlu Group. Tüm Hakları Saklıdır.